Foireann Oifig Spóirt Fhine Gall

Marion Brown, Príomhoifigeach Spóirt

Ceantar : Fingal

Eagraíocht: Fingal (Sports Office)

Ríomhphost: marion.brown@fingal.ie

Teileafón: (01) 8905107

 

Niall McGuirk, Oifigeach Forbartha Spóirt Sinsearach

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Fingal (Sports Office)

Ríomhphost: niall.mcguirk@fingal.ie

Teileafón: (01) 8906232

 

Caitríona Geraghty, Oifigeach Forbartha Spóirt

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Fingal (Sports Office)

Ríomhphost: caitriona.geraghty@fingal.ie

Teileafón: (01) 8906247

 

Stephen Mc Ginn, Oifigeach Oideachais & Spóirt

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Fingal

Ríomhphost: stephen.mcginn@fingal.ie

Teileafón: 087 9864611

 

Owen McGrath, Cóitseálaí Chleachta Spóirt

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Fingal

Ríomhphost: owen.mcgrath@fingal.ie

Teileafón: 087 1230624

 

Martin Doyle, Oifigeach Forbartha Peile

Fingal/FAI TY Course Tutor

Eagraíocht: Fingal/FAI

Ríomhphost: martin.doyle@fai.ie

Teileafón: 086 7700772

 

Sharon Boyle, Oifigeach Forbartha Peile

Ceantar: East Fingal

Eagraíocht: Fingal/FAI

Ríomhphost: sharo%6e.boyle@fai.ie " rel="nofollow"> sharon.boyle@fai.ie

Teileafón: 087 1323260

 

Denis Hyland, Oifigeach Forbartha Peile

FAI/TY Course Co-ordinator

Eagraíocht: Fingal/FAI

Ríomhphost: denis.hyland@fai.ie

Teileafón: 087 1273242

 

Paul Breen, Oifigeach Forbartha Peile

Ceantar: Dublin 15

Eagraíocht:  Fingal/FAI

Ríomhphost: paul.breen@fai.ie

Teileafón: 083 8793692

 

Paul Keogh, Oifigeach Forbartha Peile

Ceantar: North Fingal

Eagraíocht: Fingal/FAI

Ríomhphost: paul.keogh@fai.ie

Teileafón: 086 0444435

 

Jamie Wilson, Oifigeach Forbartha Peile

Ceantar: St. Margaret’s & Tyrrelstown

Eagraíocht:/FAI

Ríomhphost: jamie.wilson@fai.ie

 

Tara Congdon, Oifigeach Forbartha Leadóige

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Tennis Ireland/Fingal

Ríomhphost: tara.rdo@tennisireland.ie

Teileafón: 085 107600

 

Stephen Costelloe, Oifigeach Forbartha Rugbaí

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Leinster Rugby/ Fingal

Ríomhphost:  stephen.costelloe@leinsterrugby.ie

Teileafón: 087 9844168

 

Brian O' Rourke, Bainisteoir Forbartha Laighean

Ceantar: Fingal

Eagraíocht: Cricket Leinster/ Fingal

Ríomhphost: brianorourke@cricketleinster.ie

Teileafón: 087 9823902

 

Ciaran Russell, Comhordaitheoir Mhol Spóirt Phobail Bhaile Brigín

Ríomhphost ciaran.russell@fingal.ie

Teileafón: 0879617530

 

Gordon Ward, Baile an Tirialaigh/Mullach Eadrad, Comhordaitheoir na Mol Spóirt Pobail

Ríomhphost: gordon.ward@fcrs.ie        

Teileafón: 083 326 7071

 

Noel McManus,  Oifigeach Forbartha Spóirt Phobail

Ríomhphost: noel.mcmanus@fcrs.ie

Teileafón: 087 983 0443

 

David Daly, Oifigeach Forbartha Ionchuimsithe Shóisialta (Míchumas)

Ríomhphost: david.daly@fcrs.ie

Teileafón: 086 240 1913